Хороскоп | Horoskop
Почетна » Забава » Хороскоп

Хороскоп

Дневен хороскоп, месечен хороскоп и годишен хороскоп:

Месечен хороскоп – МАЈ, 2022
Месечен хороскоп – мај, 2022

Мај изненадува со раздвижување на планетите и еклипса. Најсреќни овој месец ќе бидат БИКОВИТЕ и БЛИЗНАЦИТЕ.

Месечен хороскоп – АПРИЛ, 2022
Месечен хороскоп – април, 2021

Подготвени сте за свежи почетоци, бестрашно следење на страста и калкулирани потези на бизнис план? Април има за секого по нешто убаво.

 
Месечен хороскоп – МАРТ, 2022
Месечен хороскоп – март, 2022

Март ни носи посакувани позитивни промени. Страсниот тандем Марс-Венера ќе патува...

 
Кинески хороскоп 2022: Што ќе ви донесе Годината на Тигарот?
Годината на Тигарот

Дали сте подготвени за лудо возење, брзи потези и користење на можностите без одолговлекување? Тигарот е силен, моќен, смел...

 
Месечен хороскоп – ФЕВРУАРИ, 2022
Месечен хороскоп – февруари, 2022

Месечен хороскоп за февруари, 2022г.

 
Најсреќните денови во 2022 година според хороскопот за секој знак
Знаци од хороскоп

Во кои денови ѕвездите ќе ви бидат најнаклонети? Еве кога ќе се радувате на најубави љубовни моменти и најголеми...

 
Месечен хороскоп – ЈАНУАРИ, 2022
Месечен хороскоп – јануари, 2022

Месечен хороскоп за јануари, 2022г.

 
ГОДИШЕН хороскоп 2022
Годишен хороскоп 2022

Годишен хороскоп за 2022г.

 
Месечен хороскоп – ДЕКЕМВРИ, 2021
Месечен хороскоп – декември, 2021

Месечен хороскоп за декември, 2021

 
Месечен хороскоп – НОЕМВРИ, 2021
Месечен хороскоп – ноември, 2021

Месечен хороскоп за ноември, 2021г.

   
Страница 1 од 16

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1927 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.