Летни маникири низ кои сигурно ќе си пронајдете фаворит
Почетна » Убавина и мода » Тело » Летни маникири низ кои сигурно ќе си пронајдете фаворит

Летни маникири низ кои сигурно ќе си пронајдете фаворит

Време е за стилски освежувања и разнобојни експерименти на ноктите!

Летото нè поттикнува да размислуваме поколоритно и да внесуваме разиграност во изгледот, а тоа се постигнува најлесно преку забавни маникири.

Исцртување на асиметрични дезени, различни шари или бои на секој прст, брановидни линии... Инспирација има до недоглед, а во продолжение сигурни сме дека ќе пронајдете најмалку еден фаворит.

Маникир Маникир Маникир Маникир Маникир Маникир
Маникир Маникир Маникир Маникир
Маникир Маникир Маникир Маникир
Маникир Маникир Маникир
Маникир Маникир Маникир
Маникир
Маникир Маникир Маникир
Маникир
Маникир
Маникир

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.