Идеи за пролетен маникир кои ќе ги обожавате
Почетна » Убавина и мода » Тело » Идеи за пролетен маникир кои ќе ги обожавате

Идеи за пролетен маникир кои ќе ги обожавате

Пролет е, па време е да внесеме малку боја во нашиот изглед, а тоа на суптилен начин можеме да го направиме преку ноктите.

Цветни декорации, пастелни нијанси и точкести принтови... ви нудиме инспирација за забавни маникири кои ќе ви помогнат да оставите впечаток.

маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир
маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир маникир

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1927 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.