Која е добитничка на Philips Lumea? И плус ново изненадување за сите!
Почетна » Убавина и мода » Тело » Која е добитничка на Philips Lumea? И плус ново изненадување за сите!

Која е добитничка на Philips Lumea? И плус ново изненадување за сите!

Пред три недели ја започнавме потрагата по среќничката која безболно ќе се збогува со несаканите влакна, брзо и лесно во удобноста на својот дом.

Регистриравме над 5.300 електронски пораки со одговори на трите прашања за уредот, пред да биде извлечена софтверски по случаен избор добитничката на Philips Lumea Prestige.

Philips Lumea

Со огромно задоволство објавуваме дека дамата која ќе му се радува на посакуваниот подарок е:

Марга Стефановска од Скопје

Тимот на Фемина неодложно ќе ја контактира победничката за да ѝ го доставиме популарниот фотодепилатор Philips Lumea Prestige SC 2009.

Ви благодариме на сите читателки кои се вклучивте во квизот.

И да, изненадувањата продолжуваат...

Иновативниот Philips Lumea го заскокотка љубопитството на огромен број припаднички на понежниот пол. Поради големиот интерес, Philips и Neptun одлучија да ги израдуваат сите кои сонуваат за мазна кожа и креираа специјална понуда – Philips Lumea е достапен на 36 рати без камата.

Исклучителната поволност значително го олеснува патот до посакуваната глатка и нежна кожа токму пред почетокот на сончевата сезона.

За само 433 денари месечна рата можете да го имате моделот SC 1995, додека за 861 денар месечна рата ќе го присвоите моделот SC 2009, кој има специјални додатоци за третирање на влакната на бикини-зоната и лицето.

Детални информации за промоцијата ќе најдете ТУКА.

Philips Lumea

Имате прашања за производот? Слободно поставете ѝ ги на форумџиката Dijana, која моментално го тестира уредот и го споделува своето лично искуство.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 700 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.