Tie Choker: Летен моден хит кој ќе ве освои
Почетна » Убавина и мода » Мода » Tie Choker: Летен моден хит кој ќе ве освои

Tie Choker: Летен моден хит кој ќе ве освои

Нов тренд ги освојува срцата на модните зависнички. Црните траки за на вратот, кои изминатиот период го обиколија светот како впечатлив моден додаток, сега добија нова варијација.

Тенки врвки искомбинирани со метални елементи стануваат дел од секојдневните комбинации на сè повеќе девојки ширум светот, а лесно ќе можете и вие да ги вклопите во секој аутфит кој ќе го изберете ова лето.

Без разлика дали се врзани како панделка или едноставно испуштени надолу, новите „чокери“ се одлични и за комплетирање на мегапопуларниот бохо изглед.

Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker Tie Choker

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3286 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“