ФОТО: Летни трендови во стилот на модните блогерки
Почетна » Убавина и мода » Мода » ФОТО: Летни трендови во стилот на модните блогерки

ФОТО: Летни трендови во стилот на модните блогерки

Летната треска е во полн ек, а заедно со неа доаѓа копнежот за забавни мигови и желбата за склопување на незаборавни модни комбинации.

Трагате по инспирација за раздвижување на вашиот стил? Идеалниот извор на идеи се модните блогови на урбани девојки со своја визија за актуелните модни тенденции.

Во морето од стилски идеи се издвојуваат следниве трендови:

Бела свежина

Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Авијатичарски очила тип „огледало“

Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Женствено плисе

Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Шик комбинезони

Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Елегантни широки панталони

Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Волуменозни здолништа

Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Бел маникир

Модни трендови

Џинс опсесија

Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Шапка „Панама“

Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови

Марама на глава

Модни трендови Модни трендови Модни трендови Модни трендови

Сандали со врвци

Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Макси фустан

Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови
Модни трендови Модни трендови

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6545 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.