Удобноста на прво место: Тренерки кои ги освоија модните блогерки
Почетна » Убавина и мода » Мода » Удобноста на прво место: Тренерки кои ги освоија модните блогерки

Удобноста на прво место: Тренерки кои ги освоија модните блогерки

Ако сакате да се чувствувате истовремено удобно, комфорно, урбано и модерно, еден тренд ќе ве освои исто како што ги освои модните блогерки и славните личности.

Тренерките со широк ластик околу половината и со ластици на ногавиците се сè почесто среќавани и на Instagram фотографиите на блогерките и во колекциите на модните дизајнери кои пронајдоа начин да ги вклопат во многу различни стилови.

Ѕвезди како Џенифер Лопез, Ријана, Медисон Бир, Ким Кардашијан, Кајли Џенер, Хејли Бибер, Џиџи и Бела Хадид многупати беа фотографирани со овој модел на тренерки.

Без разлика дали се упатувате на кафе со пријателка, на прошетка во природа или во соседството, работите од дома или едноставно си правите селфи додека се излежувате на каучот, инспирирајте се од овие удобни модни комбинации во чија основа се тренерките кои се тренд сезонава:

Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки Тренерки

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1814 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.