Облека за новогодишната ноќ
Почетна » Убавина и мода » Мода » Облека за новогодишната ноќ

Облека за новогодишната ноќ

Новогодишните празници се приближуваат и не е рано да започнете да размислувате што ќе носите за долгоочекуваната ноќ. Пред да тргнете низ бутиците без идеја што барате, најдобро е да размислите како би сакале да изгледате.

Еве неколку комбинации кои би можеле да ви послужат како идеја при изборот на вашата празнична облека.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9729 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.