Моден кам-бек: Како да ги комбинирате плисираните здолништа ова лето?
Почетна » Убавина и мода » Мода » Моден кам-бек: Како да ги комбинирате плисираните здолништа ова лето?

Моден кам-бек: Како да ги комбинирате плисираните здолништа ова лето?

Ако сте љубителка на дамските модни комбинации, плисираните здолништа се тренд кој нема да сакате да го пропуштите.

Да, „хармоника здолништата“ кои внесуваат женственост во модните комбинации се вратија на модната сцена. Нив можете да ги комбинирате за секоја пригода – за да создадете лежерни и урбани стајлинзи за излегувањата на кафе или на прошетка, или пак, можете да ги вклопите во вашите деловни аутфити.

Со високи потпетици или со патики, со краток горен дел или со кошула, со памучна или со свилена маичка... Комбинациите со плисирани здолништа се безброј. Инспирирајте се од популарните модни блогерки како да ги носите ова лето:

Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа Плисирани здолништа

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 701 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.