Есенската колекција на Џими Чу за „H&M“
Почетна » Убавина и мода » Мода » Есенската колекција на Џими Чу за „H&M“

Есенската колекција на Џими Чу за „H&M“

Кога ќе го слушнете името Џими Чу (Jimmy Choo), најверојатно си ја замислувате Сара Џесика Паркер (во улогата на Кери Бредшоу), како самоуверено се движи по улиците на Њујорк, во прекрасни чевли со високи потпетици. Но, името Џими Чу не е сврзано само со убави обувки.

Новата колекција на Џими Чу, наменета за шведската компанија „H&M“, вклучува женска и машка облека, аксесоари и обувки. Неверојатно атрактивната колекција ќе се најде на полиците во околу 200 „H&M“ продавници од 14 ноември.

Еве ги прекрасните креации, кои сигурно ќе посакате да ги имате.

Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“Есенска колекција на Џими Чу за „H&M“

Џими Чу за „H&M“

Женска облека од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Женска облека од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Женска облека од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Женска облека од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Женска облека од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Женска облека од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Женска облека од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Обувки од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Аксесоари од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Аксесоари од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Аксесоари од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Аксесоари од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Чанти од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Чанти од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Чанти од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Чанти од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Чанти од есенската колекција на Џими Чу.

Џими Чу за „H&M“

Чанти од есенската колекција на Џими Чу.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9729 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.