Туторијали за фризури за девојки кои немаат вешти прсти
Почетна » Убавина и мода » Коса » Туторијали за фризури за девојки кои немаат вешти прсти

Туторијали за фризури за девојки кои немаат вешти прсти

Секогаш се плеткате во прстите обидувајќи се да создадете убава плетенка или шик фризура и разочарано се откажувате од целта?

За следните фризури не мора да имате вешти прсти, бидејќи можете да ги направите без комплицирани движења и со помош на неколку ластичиња.

Водопад

Фризури Фризури

Волуменозна плетенка

Фризури

Цветен шарм

Фризури

Рибина коска

Фризури Фризури Фризури Фризури

Француска плетенка

Фризури

Лежерен хаос

Фризури Фризури Фризури Фризури

Шармантно опавче

Фризури Фризури Фризури

Балончесто опавче

Фризури Фризури

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 31%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1766 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.