Видео туторијал: 5 лесни и забавни фризури за на плажа
Почетна » Убавина и мода » Коса » Видео туторијал: 5 лесни и забавни фризури за на плажа

Видео туторијал: 5 лесни и забавни фризури за на плажа

Кејли Мелиса е експертка за едноставни ефектни фризури за секоја пригода.

Во екот на летната сезона, таа создаде туторијал за брзи фризури за деновите поминати на плажа.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 7989 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.