Видео туторијал: 5 лесни и забавни фризури за на плажа
Почетна » Убавина и мода » Коса » Видео туторијал: 5 лесни и забавни фризури за на плажа

Видео туторијал: 5 лесни и забавни фризури за на плажа

Кејли Мелиса е експертка за едноставни ефектни фризури за секоја пригода.

Во екот на летната сезона, таа создаде туторијал за брзи фризури за деновите поминати на плажа.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1577 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.