Џунгла | Соновник
Соновник

Џунгла

Ви претстојат финансиски тешкотии. Не си дозволувајте непотребни трошоци.

Ако се наоѓате во џунгла

Не ризикувајте и не преземајте активности кои не ви се добро познати и кријат во себе некаква опасност.

Ако се обидувате да преживеете во џунгла

Ќе се впуштите во љубовна авантура која може да ви донесе многу проблеми.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?