Џип | Соновник
Соновник

Џип

Поради вашата желба да бидете самостојни ќе имате многу проблеми, но тоа нема да ве спречи да напредувате на професионален план.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8994 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.