Џин (пијалак) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Џин (пијалак)
Соновник

Џин (пијалак)

Ако пиете или купувате џин

Ќе си наштетите самите себе.

Ако некој друг пие џин

Ќе се најдете во непријатно друштво.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?