Џепчија | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Џепчија
Соновник

Џепчија

Не се обидувајте да ги избегнете вашите обврски со помош на лаги и манипулации.

Ако вие сте џепчија

Ќе бидете почитувани и ценети од луѓето околу вас.

Ако фатите џепчија

Лесно ќе ги победите вашите непријатели.

Ако ве ограби џепчија

Некој од блиските ќе се обиде да ве излаже.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?