Џез | Соновник
Соновник

Џез

Заљубени сте во некого, иако можеби не сакате да го признаете тоа.

Ако слушате џез

Ве очекува весел настан.

Ако свирете џез

Ќе запознаете многу пријатна личност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18657 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?