Џебно ноже | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Џебно ноже
Соновник

Џебно ноже

Ви претстои кавга.

Ако му дадете џебно ноже на некого

Ќе ја прекинете комуникацијата со некоја личност.

Ако вас ви дадат џебно ноже

Ќе станете жртва на измама.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?