Џамија | Соновник
Соновник

Џамија

Ве очекува патување. Внимавајте на вашето здравје додека не сте дома.

Ако се поклонувате пред џамија

Ќе бидете силно загрижени за нешто.

Ако влегувате во џамија

Добронамерни сте и имате чиста совест.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18657 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?