Ќос | Соновник
Соновник

Ќос

Ќе се истакнете во вашето општество.

Ако слушнете ќос

Ви претстои многу емоционален настан.

Ако бркате ќос

Ќе се впуштите во авантура.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?