Ќилим | Соновник
Соновник

Ќилим

Ќе му бидете лути на некој од вашето семејство.

Летачки килим

Нема да ви се исполнат желбите.

Ќилим со егзотични шари

Конечно ќе ви се оствари желба која долго време посакувате да стане реалност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18658 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?