Ќерамида | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Ќерамида
Соновник

Ќерамида

Желбата да живеете во луксуз нема да ви се оствари.

Скршена ќерамида

Ќе пролеете солзи.

Ќерамида што паѓа од покрив

Ви претстои кавга со вашите соработници или колеги.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18658 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?