Ќелав | Соновник
Соновник

Ќелав

ќелав човек

Внимавајте на вашето однесување, бидејќи може да бидете исмејувани.


Ако сте ќелави

Ќе тагувате за нешто.

Ако сте ќелави само однапред

Ќе ви се потсмеваат.

Ако сте ќелави само одназад

Ви претстои период на немаштија.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?