Ќебе | Соновник
Соновник

Ќебе

Ново ќебе

Вашиот труд нема да биде ценет од луѓето околу вас.

Старо ќебе

Некоја блиска личност ќе ви биде многу благодарна.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18657 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?