Љубопитност | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Љубопитност
Соновник

Љубопитност

Ако сте љубопитни

Треба сериозно да размислите за вашата иднина.

Ако некој друг е љубопитен

Ќе добиете одлична понуда која не смеете да ја пропуштите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?