Љубовно писмо | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Љубовно писмо
Соновник

Љубовно писмо

Ако добиете љубовно писмо

Ќе бидете жртва на сплетки и интриги.

Ако пишувате љубовно писмо

Наближуваат немирни денови за вас.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9295 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.