Љубовно писмо | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Љубовно писмо
Соновник

Љубовно писмо

Ако добиете љубовно писмо

Ќе бидете жртва на сплетки и интриги.

Ако пишувате љубовно писмо

Наближуваат немирни денови за вас.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 1011 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?