Љубовник | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Љубовник
Соновник

Љубовник

Ако имате љубовник

Животот ќе ви се искомплицира.

Ако набљудувате двајца љубовници

Нема да напредувате на работното место.

Ако го видите вашиот сегашен или бивши љубовник

Ви претстои разделба.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18370 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?