Љубовник | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Љубовник
Соновник

Љубовник

Ако имате љубовник

Животот ќе ви се искомплицира.

Ако набљудувате двајца љубовници

Нема да напредувате на работното место.

Ако го видите вашиот сегашен или бивши љубовник

Ви претстои разделба.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.