Ако се љубите со личност од ист пол | Соновник
Соновник

Љубење

Ако се љубите со саканата личност

Ќе имате среќен брак и трајна љубов.

Ако се љубите со непозната личност

Ви претстои кавга во семејството.

Ако се љубите со позната личност

Ќе постигнете компромис со таа личност.

Ако се љубите со роднина

Ви претстои период исполнет со непријатни проблеми.

Ако се љубите со личност од ист пол

Ќе се разделите со добар пријател.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8768 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.