Ако јадете јуфки | Соновник
Соновник

Јуфки

Ќе имате многу пречки на патот кон успехот.

Ако јадете јуфки

Ќе добиете интересен предлог.

Ако купувате јуфки

Со сопствени сили ќе стигнете до успехот, без помош од блиските.

Ако правите јуфки

Ќе ви се случи среќен настан.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8767 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.