Јуфки | Соновник
Соновник

Јуфки

Ќе имате многу пречки на патот кон успехот.

Ако јадете јуфки

Ќе добиете интересен предлог.

Ако купувате јуфки

Со сопствени сили ќе стигнете до успехот, без помош од блиските.

Ако правите јуфки

Ќе ви се случи среќен настан.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18190 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?