Јатка | Соновник
Соновник

Јатка

Ќе успеете да ги победите вашите конкуренти.

Ако јадете јаткасти плодови

Ќе напредувате на работното место.

Ако кршите лушпи од јатки

Ќе се радувате на одлично здравје во претстојниот период.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18327 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?