Јаре | Соновник
Соновник

Јаре

Претстојниот период ќе ви биде особено среќен.

Ако чуете јаре

Ќе имате проблеми поврзани со имот или наследство.

Ако колите јаре

Ќе добиете добри вести.

Ако галите јаре

Ќе се спријателите со влијателна личност.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18326 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?