Јаре | Соновник
Соновник

Јаре

Претстојниот период ќе ви биде особено среќен.

Ако чуете јаре

Ќе имате проблеми поврзани со имот или наследство.

Ако колите јаре

Ќе добиете добри вести.

Ако галите јаре

Ќе се спријателите со влијателна личност.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6158 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.