Јагуар | Соновник
Соновник

Јагуар

Многу ќе му недостигате на некого.

Ако бегате од јагуар

Вашата финансиска состојба значително ќе се подобри за кратко време.

Ако убиете јагуар

Ќе се ослободите од некаков голем товар.


Мртов јагуар

Љубовта нема да ви биде возвратена.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?