Ѕидање | Соновник
Соновник

Ѕидање

Ако ѕидате

Сами си ја уништувате вашата иднина.

Ако некој друг ѕида

Ќе треба да ги споредите вашите квалитети со квалитетите на соперниците.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?