Ѕид | Соновник
Соновник

Ѕид

Ќе имате проблеми на работното место.

Ако се качувате по ѕид

Ќе дадете сè од себе за да ја постигнете вашата цел.

Ако се сруши ѕид во вашиот дом

Предзнак за несреќа.

Ако поминувате низ ѕид

Успешно ќе се справите со многу тешка задача.


Пукнатини во ѕид

Имате здравствени проблеми за кои не знаете.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18658 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?