Ѕид | Соновник
Соновник

Ѕид

Ќе имате проблеми на работното место.

Ако се качувате по ѕид

Ќе дадете сè од себе за да ја постигнете вашата цел.

Ако се сруши ѕид во вашиот дом

Предзнак за несреќа.

Ако поминувате низ ѕид

Успешно ќе се справите со многу тешка задача.


Пукнатини во ѕид

Имате здравствени проблеми за кои не знаете.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8926 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.