Ѕвер | Соновник
Соновник

Ѕвер

Ќе имате многу непријатели.

Ако ве нападне ѕвер

Ќе водите битка со вашите конкуренти.

Ако врзувате ѕвер

Ви претстои период исполнет со многу проблеми.


Ѕвер во кафез

Со причина ќе бидете лути и огорчени.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8925 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.