Ѕвер | Соновник
Соновник

Ѕвер

Ќе имате многу непријатели.

Ако ве нападне ѕвер

Ќе водите битка со вашите конкуренти.

Ако врзувате ѕвер

Ви претстои период исполнет со многу проблеми.


Ѕвер во кафез

Со причина ќе бидете лути и огорчени.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?