Ѓон | Соновник
Соновник

Ѓон

Ви претстои промена на домот или местото на живеење.

Искинат ѓон

Ќе имате грижи поради некакви долгови.

Нов ѓон

Ви претстојат радосни мигови во домот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18658 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?