Ѓон | Соновник
Соновник

Ѓон

Ви претстои промена на домот или местото на живеење.

Искинат ѓон

Ќе имате грижи поради некакви долгови.

Нов ѓон

Ви претстојат радосни мигови во домот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8926 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.