Шишање | Соновник
Соновник

Шишање
= стрижење

Ако ве стрижат

Некој од вашите најблиски ќе се разболи.

Ако стрижете некого

Ќе напредувате во кариерата.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6589 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.