Шипка | Соновник
Соновник

Шипка

Ќе се најдете во небрано поради озборување кое вие сте го започнале.

Ако берете шипки

Некој е тајно заљубен во вас.

Ако јадете шипки

Многу луѓе ви се восхитуваат.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6586 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.