Шивач | Соновник
Соновник

Шивач

Со многу труд и голема упорност ќе заработите пари.

Ако вие сте шивач(ка)

За кратко време ќе решите важен проблем.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.