Шеф | Соновник
Соновник

Шеф

Ќе ја промените вашата професија или сегашното работно место.

Ако се карате со шефот

Ќе добиете унапредување.

Ако вие сте шеф

Бидете внимателни со потчинетите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?