Шеф | Соновник
Соновник

Шеф

Ќе ја промените вашата професија или сегашното работно место.

Ако се карате со шефот

Ќе добиете унапредување.

Ако вие сте шеф

Бидете внимателни со потчинетите.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5920 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.