Шериф | Соновник
Соновник

Шериф

Подложени сте на голем стрес на работното место.

Ако вие сте шериф

Ќе имате проблеми со власта. Бидете внимателни!

Ако сте на двобој со шериф

Воздржете се од премногу смели коментари и изјави.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18493 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?