Шепотење | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Шепотење
Соновник

Шепотење

Ако шепотите

Ќе станете жртва на заговор или измама.

Ако некој друг шепоти

Ќе се послужите со нечесни методи на професионален план.

Ако си шепотите со саканата личност

Ќе доживеете големо разочарување.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18564 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?