Шев | Соновник
Соновник

Шев

Обрнете им поголемо внимание на блиските луѓе.

Ако распарувате шев

Сами си барате конфронтација со противник кој знаете дека е посилен од вас. Не водете инает и отстапете.

Ако правите шев

Конечно ќе постигнете компромис со роднините за некој спор кој сте го имале долго време.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.