Шахта | Соновник
Соновник

Шахта

Ако паднете во шахта

Ќе бидете поразени од некој ваш противник.

Ако прескокнувате шахта

Ќе извлечете корист од нечија загуба.


Отворена шахта

Ќе имате многу сериозни проблеми на деловен план. Ќе ви биде потребно долго време за да се справите со нив.

Затворена шахта

Ќе имате мали проблеми на деловен план. Лесно и брзо ќе успеете да ги решите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?