Шатор | Соновник
Соновник

Шатор

Се наоѓате во многу несигурна положба.

Ако сте во шатор

Ќе остварите голема заработка.


Скинат шатор

Некој сака да ви наштети.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6474 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.