Шампињони | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Шампињони
Соновник

Шампињони

Бидете претпазливи при изборот на партнер.

Ако јадете шампињони

Набрзо ќе добиете многу пофалби.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5853 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.