Шампион | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Шампион
Соновник

Шампион

Нема да постигнете никаков позначаен успех на деловен план во претстојниот период.

Ако вие сте шампион

Влијателни луѓе ќе ви помогнат да напредувате во кариерата.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?