Шампањ | Соновник
Соновник

Шампањ

Ќе имате краткотрајна среќа.

Ако пиете шампањ

Не трошете повеќе пари отколку што можете да си дозволите.

Ако купувате шампањ

Ќе се најдете во друштво на луѓе од високото општество.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 42%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6590 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.