Шамија | Соновник
Соновник

Шамија

Ве очекува веселба.

Црвена шамија

Симбол на среќа.

Црна шамија

Симбол на жалост.

Бела шамија

Уживате голем углед.

Стара шамија

Ќе бидете озборувани.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6586 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.